KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12224514

nr 1222 4514

Niklas Szuhodovszky

(f. 1975), Sverige

Oljemålning, Kvinna. Signerad, daterad 1999. Olja på pannå, 71x70 cm

Niklas Szuhodovszky, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1975.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 10 december 2018
kl 20:55:01

Niklas Szuhodovszky

Läs mer om Niklas Szuhodovszky